KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14177609
nr 1417 7609
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Färgkrita, "Österrikisk Lodge", monogramsignerad, -72. Bildmått: 34x44, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:56:23
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg